Szpiedzy i komisarze Robert Service

ISBN:

Published:

Hardcover

464 pages


Description

Szpiedzy i komisarze  by  Robert Service

Szpiedzy i komisarze by Robert Service
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 464 pages | ISBN: | 4.50 Mb

Szpiedzy, agenci, dziennikarze i dyplomaci. Kto wyniósł Lenina do władzy?Narodziny komunistycznego imperium zła z zupełnie nowej perspektywy. Rewolucja bolszewicka oczami dyplomatów, szpiegów, biznesmenów, idealistów i fanatyków.

Nieznanych bohaterówMoreSzpiedzy, agenci, dziennikarze i dyplomaci. Kto wyniósł Lenina do władzy?Narodziny komunistycznego imperium zła z zupełnie nowej perspektywy. Rewolucja bolszewicka oczami dyplomatów, szpiegów, biznesmenów, idealistów i fanatyków. Nieznanych bohaterów historii – tych, którzy robili wszystko, by zapewnić komunistom zwycięstwo i tych, którzy za wszelką cenę próbowali im przeszkodzić.Szpiedzy i komisarze to obraz bezprecedensowej walki o wpływy, pieniądze i rząd dusz w dniach, kiedy władza w Rosji leżała na ulicy.

Bezwzględni milionerzy, alianccy szpiedzy infiltrujący szeregi Armii Czerwonej i amerykański ambasador w Rosji: człowiek mający słabość raczej do whisky, sekretarek i golfa niż do polityki. Jaką naprawdę odegrali rolę? Kto był najlepszym przyjacielem Trockiego i dlaczego wydano na niego wyrok śmierci? I czy rzeczywiście świat zachodni zawiązał spisek mający na celu zniszczenie komunistów?Robert Service, światowej sławy specjalista od dziejów Rosji, sięga do nieznanych dotąd materiałów, by odkryć wewnętrzne mechanizmy najważniejszej rewolucji XX wieku.

Pod jego mistrzowskim piórem historia początków Związku Radzieckiego ożywa na nowo.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Szpiedzy i komisarze":


auladefilosofia.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us