Strategie uliczne David L. Hough

ISBN:

Published: May 2006

Paperback

160 pages


Description

Strategie uliczne  by  David L. Hough

Strategie uliczne by David L. Hough
May 2006 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 160 pages | ISBN: | 9.59 Mb

Jeździsz na motocyklu od lat? A może dopiero zamierzasz kupić swoją pierwszą maszynę? Tak czy inaczej zapewne umiesz już jeździć. Zrobiłeś kurs, masz prawo jazdy kategorii A. Hamulec, sprzęgło, gaz, w pięć sekund do setki, ostre zakręty, palenieMoreJeździsz na motocyklu od lat? A może dopiero zamierzasz kupić swoją pierwszą maszynę?

Tak czy inaczej zapewne umiesz już jeździć. Zrobiłeś kurs, masz prawo jazdy kategorii A. Hamulec, sprzęgło, gaz, w pięć sekund do setki, ostre zakręty, palenie gumy, wożenie dziewczyn, które wtulają się w twoją skórę. To wszystko masz w małym palcu.David nie będzie Ci wmawiał, że jest inaczej. David nie będzie Cię przekonywał, że masz jeździć wolniej. David opowie ci kilkadziesiąt banalnych historyjek. O jeżdżeniu po mieście- po dwupasmówkach- o cichych, sennych uliczkach- o przemykaniu się w korkach- o padającym deszczu.

Nic nadzwyczajnego. Kto nie jeździł po takich drogach? W takich warunkach?Historyjki Davida są banalne tylko z pozoru. Jadąc przez miasto czy wybierając się na dłuższą przejażdżkę gdzieś w Polskę, możesz natknąć się na setki nagłych sytuacji drogowych. Sytuacji, których się nie spodziewałeś, a które Cię zaskoczą. Jak wtedy się zachowasz? Spanikujesz? Serce skoczy Ci do gardła? Znasz to uczucie? Jeśli Ci się uda przetrwać, możesz potem opowiadać kuplom jak uniknąłeś dzwonu...Może jednak nie warto być zaskakiwanym? Może warto nauczyć się przewidywać i być przygotowanym na najgorsze.

Wyćwiczyć lepszą technikę jazdy, wypracować bezpieczne odruchy! Jak sobie poradzić w ekstremalnych, nagłych sytuacjach? David opowie Ci swoje banalne historyjki.[ze strony Wydawcy]Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Strategie uliczne":


auladefilosofia.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us