8 Haftada Yeni Sen Karen Hill

ISBN:

Published: 2014

Paperback

288 pages


Description

8 Haftada Yeni Sen  by  Karen Hill

8 Haftada Yeni Sen by Karen Hill
2014 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 288 pages | ISBN: | 7.24 Mb

YETEEEEER! Artık Diyet Yapmak İstemiyorum! adlı kitabımdan sonra Tonyle düşünmeye başladık, bize ulaşamayan insanlara başka nasıl yardımcı olabiliriz diye…Öyle bir kitap yapalım ki: Hayatları değişsin… Sağlıkları değişsin… Vücutları değişsin…MoreYETEEEEER! Artık Diyet Yapmak İstemiyorum! adlı kitabımdan sonra Tonyle düşünmeye başladık, bize ulaşamayan insanlara başka nasıl yardımcı olabiliriz diye…Öyle bir kitap yapalım ki: Hayatları değişsin… Sağlıkları değişsin… Vücutları değişsin… Nasıl mı olacak diyorsunuz?

Bu kitap sayesinde...8 hafta sizlerle beraber olacağız… Günlük beslenme menüleri, her hafta yapılması gereken spor reçeteleri, alışveriş listeleri, motivasyon veren bilgiler, tutabileceğiniz bir günlük ve daha neler neler…Bedenimize çöplük gibi davranıyoruz. Sonra da şaşırıyoruz!..Neden yağlandık?, Neden göbek çıktı?, Neden kas kaybettik ve her tarafımız sallanıyor?, Neden diyabet olduk?, Hipertansiyon nereden çıktı?, Neden hep grip veya nezle oluyoruz?, Nereden çıktı bu kanser?Her şey beslenmeyle başlar ve ALIŞILAGELMİŞ BÜTÜN DİYETLER BAŞARISIZDIR!Unutmayın!Hızlı fikrinden uzaklaşmadığınız sürece kilo verme konusunda başarılı olamayacaksınız.

Kolay ve çabuk yöntemler aramaktan vazgeçin. Bedeninize zararlı kimyasallar sokmaktan, gereksiz ilaçlar almaktan ve kendinizi açlığa mahkum etmekten vazgeçin. Doğru beslenin. Veeee SPOR yapın….Kaslarının aşağı yukarı tümünü kaybetmiş bir canlı haline geldik. Yani artık spor MEC-BU-Rİ! Doğru SPOR için yalnızca 30 dakika yeterli ve herkesin bir 30 dakikası vardır.Haydi artık biraz rahatlama zamanı...Akışa güvenin, başaracaksınız.Her şey çok güzel olacak!..HAZIR MISINIZ?(Tanıtım Bülteninden)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "8 Haftada Yeni Sen":


auladefilosofia.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us