Banginis prarijo lietuvį Aleksandras Ikamas

ISBN:

Published:

Paperback

208 pages


Description

Banginis prarijo lietuvį  by  Aleksandras Ikamas

Banginis prarijo lietuvį by Aleksandras Ikamas
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 208 pages | ISBN: | 8.38 Mb

Šioje humoro antologijoje surinkti straipsniai iš 1900–1940 m. lietuviškos nacionalinės ir regioninės spaudos. Juose rašoma apie įvairius kasdienio gyvenimo įvykius, netikėtus, linksmus, tragikomiškus nutikimus.Minimi veikėjai yra neišgalvoti anuometMoreŠioje humoro antologijoje surinkti straipsniai iš 1900–1940 m.

lietuviškos nacionalinės ir regioninės spaudos. Juose rašoma apie įvairius kasdienio gyvenimo įvykius, netikėtus, linksmus, tragikomiškus nutikimus.Minimi veikėjai yra neišgalvoti anuomet gyvenę įvairaus amžiaus, profesijos, socialinės padėties, tautybės asmenys. Jų patirti nuotykiai – ne lakios fantazijos vaisius, o nepramanytos gyvenimiškos istorijos, nors šiandien nemaža jų dalis galėtų būti pasakojamos kaip anekdotai.Knyga skirta humoro ir istorijos mėgėjams. Humoro, kuris yra originalus, neįžeidžiantis, subtilus, be keiksmažodžių ir „antrųjų galų“. Istorijos, kuri kalba ne apie legendinius didžiavyrius, bet apie paprastus žmones.Knygoje nėra politikos (nei vidaus, nei užsienio), čia nekovojama dėl Lietuvos nepriklausomybės su išorės priešais, nevyksta rinkimai į Seimą, neaprašomos politinių partijų programos, nepriiminėjami įstatymai, nenagrinėjami opūs makroekonomikos klausimai ir apskritai nesprendžiami valstybinės reikšmės uždaviniai.

Tokie dalykai šios knygos veikėjų iš esmės nedomina. Jų mintys sukasi apie įprastą kasdienį gyvenimą.Tikimės, kad šią knygą atversite susidomėję, o užversite pasimokę ir geros nuotaikos.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Banginis prarijo lietuvį":


auladefilosofia.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us