Prawdziwy gangster Jon Roberts

ISBN:

Published:

Paperback

528 pages


Description

Prawdziwy gangster  by  Jon Roberts

Prawdziwy gangster by Jon Roberts
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 528 pages | ISBN: | 8.32 Mb

Od żołnierza mafii do kokainowego kowboja i tajnego współpracownika władz... Jon Roberts opowiada niezwykłą historię swojego życia. Tej spowiedzi słucha Evan Wright, reporter wojenny, autor głośnej książki dokumentalnej na temat konfliktu w Iraku -MoreOd żołnierza mafii do kokainowego kowboja i tajnego współpracownika władz...

Jon Roberts opowiada niezwykłą historię swojego życia. Tej spowiedzi słucha Evan Wright, reporter wojenny, autor głośnej książki dokumentalnej na temat konfliktu w Iraku - Generation Kill. Prawdziwy gangster to efekt trwających ponad trzy lata rozmów. W ten sposób powstała jedna z najbardziej szokujących i mrocznych autobiografii, jaka została napisana w tym stuleciu. Lektura Prawdziwego gangstera dostarczy czytelnikom silnych wrażeń. Okaże się wyprawą w głąb jądra ciemności.Ojciec Robertsa był mafiosem rodem z Chłopców z ferajny. Nie ochronił swojego dziecka przed widokiem zbrodni.

Jon miał zaledwie siedem lat, gdy na własne oczy zobaczył morderstwo. Sam nauczył się zabijać podczas wojny w Wietnamie. Jako dorosły człowiek pracował z ramienia mafii w nowojorskich nocnych klubach. Szybko stał się królem życia, a lista jego znajomych była imponująca. Poznał Brucea Lee, uratował z rąk porywaczy Jimiego Hendrixa i spędził noc z dziewczyną Bonda.

Kolejny etap kariery Robertsa to wejście w biznes narkotykowy. Jego dostawcą był najsłynniejszy narkotykowy baron Pablo Escobar, a klientami największe gwiazdy. Jona stale otaczały piękne kobiety, jeździł limuzynami, zatrudniał nawet prywatnego ochroniarza. Choć postawiony został przed sądem i groziła mu kara 300 lat więzienia, emeryturę spędził w luksusowej rezydencji.

Odwiedzali go tam zafascynowani nim Snoop Dogg, 50 Cent i Akon (który napisał o nim piosenkę) oraz aktor Mark Wahlberg, który ma zagrać Robertsa w ekranizacji Prawdziwego gangstera.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Prawdziwy gangster":


auladefilosofia.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us