Rüzgarda Savrulan Küller Kathleen E. Woodiwiss

ISBN:

Published:

Paperback

696 pages


Description

Rüzgarda Savrulan Küller  by  Kathleen E. Woodiwiss

Rüzgarda Savrulan Küller by Kathleen E. Woodiwiss
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 696 pages | ISBN: | 9.55 Mb

Zamanımızın en sevilen romancılarından Kathleen E. Woodiwissin kaleminden, Amerikan İç Savaşının acı dolu günlerinde geçen nefes kesici, klasik bir tutku hikâyesi.İç Savaşta öksüz kalmış gururlu, genç bir Güneyli olan Alaina MacGaren, yaşadığıMoreZamanımızın en sevilen romancılarından Kathleen E.

Woodiwissin kaleminden, Amerikan İç Savaşının acı dolu günlerinde geçen nefes kesici, klasik bir tutku hikâyesi.İç Savaşta öksüz kalmış gururlu, genç bir Güneyli olan Alaina MacGaren, yaşadığı toprakların uğradığı yıkımdan bir erkek çocuğu kılığında kaçar ve o peşinden koştuğu güvenli dünyayı bir düşmanın kolları arasında bulur.Kuzey Eyaletlerinin oluşturduğu Birlik ordusuna sadakatle hizmet eden gösterişli bir Yanki (Kuzeyli) subayı ve cerrahı olan Cole Latimerın şefkatli kalbi, karşısına çıkan bu muhtaç durumdaki masum görünümlü, pejmürde delikanlıya dayanamaz.

Fakat Alainanın oynadığı bu maskeli balo bir süre sonra kendini ele verir. Casusluk yaptığı şüphesiyle aranan bu isyankâr kadının iradesi, cesareti ve dayanılmaz güzelliği karşısında, Coleun ruhu, görev aşkıyla kişisel tutkusu arasında bir savaşa sahne olur. Yollarına çıkan çeşit çeşit engeller aşıldıktan sonra artık geçmişin küllerinden yeni bir hayat kurmak istiyorlarsa, sonucu ne olursa olsun ikisi de kalplerinin onları götüreceği yolu takip etmek zorundadır.“Tarihsel aşk romanlarının kraliçesi.Atlanta Journal-ConstitutionEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Rüzgarda Savrulan Küller":


auladefilosofia.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us